ответ:
дано:
v=144км/год
h=500м
s=400м
знайти:
t-?
розв'язання:
t=s/v
t=400/144=2.77
ні вантаж не потрапив
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Злітака який летить горизонтально зі швидкістю 144 км/год на висоті 500 м скинули вантаж, для полярників на відстані 400м від місця їхнього розташування. чи потрапив вантаж на місце призначення? протягом якого часу падав вантаж?
ответ:
дано:
v=144км/год
h=500м
s=400м
знайти:
t-?
розв'язання:
t=s/v
t=400/144=2.77
ні вантаж не потрапив