svetsalikowa
?>

Тіло масою 1 кг рухається разом з підвісом із прискоренням 2 м/с2 і початковою швидкістю , напрями яких зображені на рисунку. Визначити вагу тіла. (g = 10 м/с2.)

Физика

Ответы

sve707ta

находим напряжение на первом проводнике U=I*R=5*8=40В

параллельное соединение, значит такое же напряжение на всех проводниках.

находим ток на третьем проводнике. сумма токов на трех проводниках равно току на всем участке.

49-8-5=36 А.

сопротивление на втором проводнике 40/8=5 Ом,

на третьем проводнике 40:36=1,1 Ом.

на всем участке 40:49=0,8 Ом.

проверка.

1/R1+1/R2+1/R3=1/R

1/8+1/5+10/11=(55+88+400)/440=543/440

R=440/543=0,8 Ом.

              1 про-      2 про-   3 про-     весь

              водник  водник  водник  участок

I, A              5             8            36          49

U,В              40          40          40           40

R,Ом           8              5           1,1           0,8

Тихонова

Тертя шкідливе, бо внаслідок нагрівання зношуються механізми і машини, стираються підошви взуття і шипи автомобілів, ускладнюється пересування різних вантажів, але воно корисне для безпечного руху транспорту. Коли тертя корисне, його намагаються збільшити: на автомобільних шинах є рельєфні малюнки – протектори – смуги вздовж і впоперек шини, поперечні смуги збільшують тертя (силу зчеплення коліс з полотном дороги), поздовжні смути, а також виступи, розташовані під кутом, перешкоджають зміщенню автомобіля вбік.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Тіло масою 1 кг рухається разом з підвісом із прискоренням 2 м/с2 і початковою швидкістю , напрями яких зображені на рисунку. Визначити вагу тіла. (g = 10 м/с2.)
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

ludakamasana
elena-novikova-1992
Galina_Yurevna
kettikis
ivanlimeexpo
chaa140
vainshakov
Карева Даниил1537
alfastore4
Verakravez8790
kotsur
yliana
cleopatra1959
Solovetzmila
fomindmity1