mel9152480522
?>

Визначити ємність батареї конденсаторів, якщо C1 = 4 мкФ, C2 = 2 мкФ, C3 = 6 мкФ, C4 = 2, 5 мкФ. Яким буде заряд батареї, якщо напруга на ній 5 В?

Физика

Ответы

anyakru94

Для нагрівання до температури кипіння потрібна кількість теплоти Q1=c*m*(t2-t1), де =4200 Дж/(кг*град)-питома теплоємність води, m=700 г = 0.7 кг-маса води, t2=100 ° С - кінцева температура, t1 = 20 ° С - початкова температура. Q1 = 4200 * 0.7 * (100-20) = 240000 Дж = 0.24 МДж.

Для перетворення на пару потрібна кількість теплоти Q2=L*m, де L=2.3*10^6 Дж - питома теплота пароутворення води. Q2=0.7*2.3*10^6 = 1.61*10^6 Дж = 1.61МДж.

Повна кількість теплоти Q = Q1 + Q2 = 0.24 +1.61 = 1.85 МДж.

Объяснение:

ainred
Тест 1                 4) ток больше
Тест 2                 нет рисунка :(
Тест 3                 4) 7 В
Тест 4                 1) холостой ход
Тест 5                 г) 38,1 В 
Тест 6                 2)  R - велико!
Тест 7                 1)  60 В 
Тест 8                 1) Rн = r
Тест 9                  ? не понятные условия
Тест 10                1) нет нагрузки
Тест 11                нет схемы
Тест 12                Работа по перемещению заряда внешними силами
Тест 13                I = n*ЭДС / (R + r/n)

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Визначити ємність батареї конденсаторів, якщо C1 = 4 мкФ, C2 = 2 мкФ, C3 = 6 мкФ, C4 = 2, 5 мкФ. Яким буде заряд батареї, якщо напруга на ній 5 В?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Petrovich
Бисеров-Чистякова
ВостриковаСтародубцева1980
tanyashevvvv
ElenaSkvortsova2
kristi-a-90
artbogema2016
alexseyzyablov
dmitrovlug8248
Tselyaritskaya Yurevich
Rik200081490
kyrtlab39
Irina_Nikolai
info4632
ooo-krasa