stanefimov
?>

1. При лебёдки поднимают груз массой 3 т на высоту 5 м. Вычисли работу, которую надо произвести для этого подъёма, если КПД лебёдки равен 75%. ответ округли до целого числа 2. Моторная лодка развивает скорость 61, 2 км/ч, при этом её сила тяги равна 230Н. Определи мощность двигателя моторной лодки. 3. Лена сидит на расстоянии 2, 4 м от точки опоры качелей А, а Коля -на расстоянии 0, 8 м. Сколько весит Коля, если Лена весит 128 Н, а качели находятся в равновесии?

Физика

Ответы

mdsazonovatv1173

Объяснение:

Ёсць такая прымаўка: Сябры спазнаюцца ў бядзе ». Сапраўдны сябар ніколі цябе не падвядзе, дапаможа ў цяжкую хвіліну, падтрымае, супакоіць, параіць як паступіць.

Дружба - вялікая сіла. Сябар ніколі не будзе патрабаваць нешта наўзамен, не будзе выхваляцца, што калісьці дапамог. Дружбу нельга купіць, бо сябры не прадаюцца.

У час зімовых канікул я гуляла са сваёй сяброўкай Інгай ў лесе. Падчас прагулкі я паслізнулася і ўпала з падкасанымі нагу. Каля кіламетра Інга дапамагала мне ісці. Мы спазніліся з прагулкі дадому і думалі, што нас будуць лаяць. Але бацькі, даведаўшыся, што здарылася, не толькі не лаялі, але і пахвалілі нас!

avon-central

Під час рівноприскореного руху тіла по колу в деякий момент часу його

нормальне прискорення у √3 разів більше за величину тангенціального

прискорення. Визначити кут між векторами швидкості і повного

прискорення тіла у цей момент.

2. Кут повороту колеса задано рівнянням = 2 + 5t + t^2

. Радіус колеса

R = 3 м. Визначити лінійну швидкість точки на ободі колеса наприкінці

другої секунди після початку руху.

3. Автомобіль рухається під дією сили тяги F, яка змінюється залежно від

пройденого шляху за законом: F = 300 + 50S + 3S^2

. Визначити роботу сили

на ділянці шляху від S1 = 3 м до S2 = 50 м.

4. Під час ізотермічного процесу азоту передано Q = 70 Дж теплоти.

Визначити роботу, яку виконав газ.

5. Напруга на конденсаторі коливального контуру змінюється за законом

U = 50соs(10^5Пі t). Ємність конденсатора С = 5 10^-9 Ф. Визначити

максимальний заряд конденсатора.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

1. При лебёдки поднимают груз массой 3 т на высоту 5 м. Вычисли работу, которую надо произвести для этого подъёма, если КПД лебёдки равен 75%. ответ округли до целого числа 2. Моторная лодка развивает скорость 61, 2 км/ч, при этом её сила тяги равна 230Н. Определи мощность двигателя моторной лодки. 3. Лена сидит на расстоянии 2, 4 м от точки опоры качелей А, а Коля -на расстоянии 0, 8 м. Сколько весит Коля, если Лена весит 128 Н, а качели находятся в равновесии?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Rik200081490
zrv85
ekkim310
Gesper63
slava-m-apt
lele4kass
ВостриковаСтародубцева1980
zoocenterivanoff51
echervyakov
ivan-levermor
shabunina17
Viktorovich
armsam76
knigi21212
nusupova