?>
На краю стола заввишки h=98 см лежить маленька кулька масою М=20 г. В неї влучає куля масою m= 1, 0 г, яка летить горизонтально до краю стола у напрямі центра кульки, і пробиває її. Кулька падає від краю стола на відстані l1=2, 2 м, а куля - на відстані l2= 3, 1 м від нього. З якою швидкістю v летіла куля до зіткнення?
Ответы
прости я не понял...и +я подписался