?>
Ідучи вранці до школи, Дмитро пройшов 694, 5 м шляху за 32, 5 хв, а потім ще 227, 3 м за 15, 5 хв. Знайди середню швидкість, з якою Дмитро ішов до школи у м/хв, а потім переведи цю швидкість у м/с. (Якщо потрібно — результат округли до десятих
Ответы
ответ: средняя скорость равна (694,5+227,3)/(32,5+15,5)=921,8/48=19,2041 м/мин=19,2042/60=0,32 м/с.
Объяснение: