Дано:
Q = 460 кДж = 46×10⁴ Дж
L = 2,3×10^6 Дж/кг
m = ?
Анализ:
Q = Lm => m = Q/L
m = 46×10⁴ / 2,3×10^6 = 0,2 кг
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Скільки водяної пари утворюється, якщо використати 460кДж теплоти
Дано:
Q = 460 кДж = 46×10⁴ Дж
L = 2,3×10^6 Дж/кг
m = ?
Анализ:
Q = Lm => m = Q/L
m = 46×10⁴ / 2,3×10^6 = 0,2 кг
ответ: 0,2 кг