0.2 A
Объяснение:
U=120 B R=600 Ом I=?
===
I=U/R=120/600=0.2 A
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Кернеуі 120 В , кедергісі 600 ом болатын реостатттан қандай тоқ жүріп өтеді ?
0.2 A
Объяснение:
U=120 B R=600 Ом I=?
===
I=U/R=120/600=0.2 A