p=F/S
F=pS
S=ab=0.2*0.001=0.0002см^2
F=0.0002*1000000=200H
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
З якою силою людина тисне на лопату шириною 20 см і товщиною леза 1 мм якщо вона створює на грунт тиску 1 МПа
p=F/S
F=pS
S=ab=0.2*0.001=0.0002см^2
F=0.0002*1000000=200H