Natalimis416024
?>

Електродвигун токарного верстата працює за напруги 220В і споживає силу струму 25А. Визначте корисну потужність і опір обмотки двигуна, якщо ККД 70%.​

Физика

Ответы

Владимир

Объяснение:

U = 220В

I =  25А

η = 70 % = 0.7 раз

P = ?

R = ?

η = P / P1

P = P1*η = U*I*η = 220*25*0.7 = 3.85 кило Ватта (корисну потужність)

R = U / I = 220 / 25 = 8.8 Ом  (опір обмотки двигуна)

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Електродвигун токарного верстата працює за напруги 220В і споживає силу струму 25А. Визначте корисну потужність і опір обмотки двигуна, якщо ККД 70%.​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

tatasi
AkimovaI1608
Мамедов
Андреевна
Оксана Николаевич
Баканова1415
vifslafes
Litvin_Ivanov
buslavgroupe
pucha5261
yakushkinayuliya
ksenia15-79
Усошина1059
oliayur4encko
valerii-borisovich550
▲