Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
До нерухомого каменя, масою 15 кг, приклали постійну силу 60 Н. На яку відстань переміститься камінь за 8с? *
a= 60/15= 4(м/с^2)
S = at^2/2
S= 4*64/2 = 128 (м)