l=1200вт/220в=5,45а
Робота А=Ult=220в*5.45а*300с=359700Дж=360кДж
Объяснение:
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Потужність двигуна пилососа1, 6кВт. Яку роботу він виконає за 3 хв?
l=1200вт/220в=5,45а
Робота А=Ult=220в*5.45а*300с=359700Дж=360кДж
Объяснение: