t1=18мин= 0,3ч t2=12мин=0,2ч t3=5мин=0,083ч v=s/t
s1=10км s2=10 км s3=5км v1=10/0,3=33,3км/ч
v2=10/0,2=50км/ч v3=5/0,083=60,2 км/ч
vср=s1+s2+s3/t1+t2+t3
vср=10+10+5/0,3+0.2+0,083=42,88км/ч
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Двоступічна ракета рухається з швидкістю 2, 5 км/с. в процесі польоту відділяється ступінь масою 9 т, який рухається з швидкістю 500 м/с відносно землі в тому ж напрямку. визначити швидкість ракети-носія, маса якого 5 т , після розділення