в воде обитает 87 процентов видов живых организмов(на суше соответственно 13).
egoryandiana3727283
28.08.2022
навчальна мета: актуалізувати знання про галузеву та територіальну структуру господарства сша, скласти порівняльну характеристику галузевої структури і спеціалізації господарства головних економічних районів сша: півночі, півдня і заходу; розвивати практичні уміння визначати спільні та відмінні ознаки господарства районів, систематизувати й узагальнювати інформацію, уміння працювати в контурних картах.обладнання: політична карта північної америки, карта господарства сша, атласи, таблиці, діаграми, підручники, контурні карти (зошити для практичних робіт на друкованій основі).основні поняття: територіальна структура господарства, галузева структура господарства, спеціалізація, економічний район, промисловість, сільське господарство.тип уроку: комплексного застосування знань, умінь, навичок учнів.хід урокуi. організаційний момент ii. мотивація навчальної та пізнавальної діяльності учніваналізуючи територіальну та галузеву структуру господарства сша, ви, напевно, помітили відмінності. північна частина країни, де проживає майже половина населення країни та виробляється 50 % промислової та сільськогосподарської продукції, відрізняється високим розвитком важкого машинобудування, автомобілебудування, металургії, хімічної, харчової, швейної промисловості. на заході країни найбільшого розвитку досягли новітні наукомісткі галузі та виробництво зброї. на півдні зосереджені найбільша кількість підприємств з видобутку та переробки нафти і природного газу та добре розвинені традиційні галузі: текстильна, швейна, тютюнова, целюлозно-паперова, меблева. за територіальними відмінностями господарства в сша виділяють три економічні райони: північ, південь та захід. порівняти господарство цих районів, визначити ознаки схожості та відмінності, зробити висновки про роль кожного району у розвитку економіки сша — сьогоднішнього уроку, яку ви вирішуватиме під час виконання практичної роботи.
Yelena_Irina826
28.08.2022
Ответы: 1. углерод 2. азотфиксирующие 3. микроэлементы 4. фотическая 5. торф 6. круговорот 7. тропосфера 8. биосфера 10. озоновый 11. почва 12. фотосинтез 13. вернадский вопросы: 1. элемент – основа органических соединений. 2. бактерии, способные усваивать азот воздуха. 3. биогенные элементы, необходимые организмам в небольших количествах. 4. зона океана, в глубь которой еще возможно проникновение солнечного света и следовательно возможен процесс фотосинтеза. 5. полезное ископаемое, продукт отмирания мхов. 6. непрерывный процесс перемещения элементов из живой природы в не живую и обратно. 7. нижний слой атмосферы. 8. оболочка земли, населенная живыми организмами. 9. слой атмосферы, препятствующий проникновению к поверхности земли солнечной радиации. 10. совокупность органических веществ, определяющих плодородие почвы. 11. верхний плодородный слой земли. 12. превращение зелеными растениями лучистой энергии солнца в энергию связей органических веществ.. 13. основатель учения о биосфере.
Ответить на вопрос
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Сколько процентов живых организмов обитает в воде, а сколько на суше?
в воде обитает 87 процентов видов живых организмов(на суше соответственно 13).