Lugovoi
?>

Определите массу оксида меди 2 (feo), необходимую для полного взаимодействия с 9, 8 г серной кислоты (н2so4)

Химия

Ответы

Makarov
Cuo + h2so4 => cuso4 + h2o  80 г оксида меди - 98 г серной ксилоты  х г ,8 г  х = 80*9,8/98 = 8 г
Amulenkov
№1 w (йода) = m (йода) / m (раствора йода) * 100% m (раствора йода) =  m (йода) + m (воды)  ⇒ w (йода) = 2 / 2+100 = 0,01961 или 1,961 % №2 w (соли) = m (соли) / m (раствора соли) * 100% m (соли) =  w (соли)  *  m (раствора соли) m (соли) = 0,2 * 150 г = 30 г m (раствора соли) =  m (соли) + m (воды)  ⇒ m (воды) =  m (раствора соли)  -  m (соли) m (воды) = 150 г - 30 г = 120 г плотность (ρ) воды = 1 г/мл  ⇒ v (воды) = m/ρ = 120 г / 1 г/мл = 120 мл
Анатольевич Сергей7

Ковале́́нтний зв'язо́́к — хімічний зв'язок, характерною особливістю якого є те, що задіяні атоми ділять між собою одну чи більше спільних пар електронів, які і спричиняють їх взаємне притягування, що утримує їх у молекулі. Електрони при цьому, як правило, заповнюють зовнішні електронні оболонки задіяних атомів. Такий зв'язок завжди сильніший, ніж міжмолекулярний зв'язок, та в порівнянні за силою сильніший за йонний зв'язок.

Объяснение:

Сполуки з ковалентним зв'язком відрізняються невисокими температурами плавлення, поганою розчинністю у воді та доброю розчинністю в неполярних розчинниках, поганою електропровідністю.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Определите массу оксида меди 2 (feo), необходимую для полного взаимодействия с 9, 8 г серной кислоты (н2so4)
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

ivanova229
ovalenceva77
Dimston134877
sokolskiy458
Спиридонова
Антон-Марина
windless-el
РобертИрина
georgegradoff122
Nastyaches4
gorushko-tabak3
arteevdimon
forosrozhkov
orb-barmanager
info8