ann328389
?>

Какое кол-во раствора получится и какой концентрации если в 50 граммах воды растворить 7, 5 грамм соли?

Химия

Ответы

zdv686857
М раствора = 7,5 + 50 =57,5 г
w (концентрация) = 7,5 / 57.5 * 100%=13%
Fedorovich309

Розчини — однорідні системи, що складаються з молекул розчинника і частинок розчиненої речовини, між якими відбуваються хімічні або фізичні взаємодії.Складовими частинами розчину є розчинник і розчинена речовина.

Розчинником виступає компонент, який має однаковий агрегатний стан з розчином. Інші складові розчину — розчинені речовини. Якщо розчинник і розчинена речовина знаходяться в однаковому агрегатному стані, то розчинником вважають компонент, маса якого є більшою. Якщо одним з компонентів розчину є вода, як правило, саме її називають розчинником.

Голосова-Лобанов1555

Относительная плотность: D = M(газ 1)/M( газ 2), где M - молярная масса газа в г/моль.

Определим молярные массы всех газов по табл. Менделеева: M(CO2) = 12+16*2 = 44 г/моль; M(H2) = 1*2 = 2 г/моль; M(воздуха) = 29 г/моль; M(O2) = 16*2 = 32 г/моль.

Относительная плотность CO2 по H2: D = 44/2 = 22

Относительная плотность CO2 по воздуху: D = 44/29 =1,517

Относительная плотность CO2 по O2: D = 44/32 = 1,375

Углекислый газ в 22 раза тяжелее H2, в 1,517 раз тяжелее воздуха, в 1,375 раз тяжелее O2.

Объяснение:

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Какое кол-во раствора получится и какой концентрации если в 50 граммах воды растворить 7, 5 грамм соли?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Vitalevich1799
oledrag7
mupmalino2653
victoria-112296363
Savva1779
grebish2002
vinokurova88251
mihalewanadia20176987
evatautes
NataliaBerezovskaya33
Виктор-Богданов
remontsalarievo2
svo1961
diannaevaaa
yuip2008