Пишемо реакцію cs2 + 3o2 = 2so2 + co 2порахуємо кількості всіх відомих речовин n(o2) = 24/32 = 0.75 моль n(co2) = 11/44 = 0.25 моль n(so2) = 32/64 = 0.5 моль бачимо, що співвідношення коефіцієнтів відповідає співвідношеню кількостей речовин, значить додаткових обрахунків робити не треба. біля сірковуглецю стоїть коефіцієнт 1. також коефіцієнт 1 стоїть біля со2, а так як со2 є 0.25 моль, то і cs2 також 0.25 моль. рахуємо масу сірковуглецю 0.25*76 = 19 грам відповідь: 19 грам.
avdoyan6621
15.03.2021
Существуют элементы с переменной валентностью. i и ii - cu ii и iii - fe,co,ni ii и iv - c,sn,pb iii и v - p ii и iii и vi - cr ii и iv и vi - s ii и iii и iv и v и vii - mn максимальная валентность элемента определяется номером группы в таблице менделеева в кислотных остатках валентность определяется индексом у водорода в остатке (он) валентность равна единице. валентность у веществ так же изменяется по уровнению реакции.(это надо выучить) лучше всего выучить валентость элементов и запомнить вещества с переменной валентностью : )
k2o, cao, sio2, p2o3, so2, ce2o3