Larax0819
?>

Прорешайте лабораторную работу номер заранее просто 2 в четверти ​

Химия

Ответы

lirene

извените немогу вам непоняла

Shcherbinin KOLIChEVA
Відповідь:

W ( Fe ) = 70%

Дано:

m ( Fe, Cu ) = 10 г
V ( газ ) = 2,8 л

Знайти:

W ( Fe ) - ?

Рішення:

1) Складаємо рівняння реакції:

Fe + H2SO4 ( Р ) —> FeSO4 + H2

( якщо сульфатна кислота розбавлена ( Р ), вона не буде вступати в реакцію з метелами, що в ряді активності металів знаходяться пілся водню ( пасивні метали ), тобто вона з мідью не реагую; реагує з пасивними металами лише концентровані сульфатна та нітратна кислоти )

Cu + H2SO4 ( Р ) -/-> (реакції не буде)

2) Обчислюємо кількість речовини водню, за формулою:

n = V / Vm

n ( H2 ) = 2,8 / 22,4 = 0,125 моль

3) У рівнянні реакції коефіцієнтів немає, тоді співвідношення — 1 : 1, отже кількість речовини заліза буде така ж, як у водню

n ( Fe ) = 0,125 моль

4) Обчислюємо масу заліза, за формулою:

m = n • M

m ( Fe ) = 0,125 • 56 = 7 г

5) Обчислюємо масову частку заліза в суміші, за формулою:

W = m ( компонента ) / m ( суміші )

W ( Fe ) = 7 / 10 = 0,7 або 70%

Відповідь:

W ( Fe ) = 70%
Irinalobanowa

75%

Объяснение:

Запишем уравнение химической реакции 3C2H2 = C6H6. Затем переведём единицы м в л. 134,4м - 134400л.  Разделив  это число на значение молярного объёма 22,4 моль/л получаем 6000моль. химическое количество вещества ацетилен. Согласно соотношению коэффициентов по уравнению реакции химическое количество вещества бензол равно 2000моль. Теперь сможем найти массу этого же вещества. Умножим 2000моль на 78г/моль, так получим значение равное 156000г. Затем используя плотность вычислим объём бензола жидкости, он равен 177273мл или 177л. Для нахождения практического выхода продукта реакции нужно поделить практически полученное количество к теоретически возможному: 133л :177л =0,75 или 75%

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Прорешайте лабораторную работу номер заранее просто 2 в четверти ​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

ostapbender1111
davidovalbert6
festjob
Probitbiz6
vitalis79
Shurshilina850
oksana77768
fmba18
malgoblin2663
Эвелина
Руслан1360
arnaut-anna
zhmulyov-denis8
klkkan
aa276568