2
Объяснение:
44. 8 л - х
22.4 л - 44г
44*44.8/22.4 = 88 г
мол маса = 88г/44г моль = 2 моль
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Визначте кількість речовини атомів Карбону в 44, 8 л вуглекислого газу
2
Объяснение:
44. 8 л - х
22.4 л - 44г
44*44.8/22.4 = 88 г
мол маса = 88г/44г моль = 2 моль