familumid
?>

У суміші масою 7, 8 г знайдіть 2, 4(Мg) та 5, 4(Al Яка кількість речовини, маса і об'єм водню виділитися

Химия

Ответы

tatianaesipenko

ответ: Знайдемо молекулярну масу цього оксиду: Мм (Х 205)= 2х+16·5=2 Загальна формула вищих оксидів елементів п'ятої групи - Х205. х + 80. І ця молекулярна маса оксиду дорівнює 142 за умовою задачі тоді пишемо рівняння з одним невідомим і вирішуємо його:

2х + 80=142

2х=142-80

2х=62

х=62:2

х=31

пятивалентний елемент має відносну атомну масу 31. За таблицею Менделєєва шукаємо елемент, у якого 31 атомна маса. Це Фосфор. Значить формула оксиду Р2О5. Формула кислоти, якій відповідає цей оксид Н3РО4-фосфорна кислота (ортофосфорна кислота)

Объяснение: "це не точно!"

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

У суміші масою 7, 8 г знайдіть 2, 4(Мg) та 5, 4(Al Яка кількість речовини, маса і об'єм водню виділитися
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

artem032100
Nertman45
Sergei_Olga658
Vitalevich
mila010982
Татьяна_Вологжин
tanyamurashova11352
buleckovd8724
yuliyaminullina
Reznikova1075
Mikhail1369
denspiel
miha23727
AverinAA6077
Терентьева
▲