Какой конфликт лежит в основе трагедии в.шекспира "ромео и джульетта" 1-конфликт духовного и 2-конфликт чувства и долга 3-конфликт социального и индивидуального 4-конфликт знати и толпы. !
Уxvi столітті іспанія була світовою державою, що володіє величезними колоніями. іспанцям належать в цей час чудові ічні відкриття. іспанія, господиня на всіх морських просторів, після 1588, зазнавши поразки в морській битві з ією, почала втрачати свою велич. на троні був пилип ii, який прославився кривавими перемогами над фландрією та німеччиною. за підтримки піратства, він успішно продовжував боротьбу за владу в колоніях.але все це не мало такого резонанс , як те, що сталося в лютому 1605: у крамницях мадрида з'явився роман зовсім невідомого тоді сервантеса «хитромудрий ідальго дон кіхот ламанчський». роману цьому скоро виповниться 400 років. події тієї епохи, її учасники пішли в небуття, а роман живе, множиться на всіх мовах світу. він став скарбницею світової духовної культури.сучасники сміялися, читаючи роман, романтики плакали, бачачи в дон кіхоті лише переможеного. видатний філософ початку xx століття шпенглер, розмірковуючи над проблемами цивілізації, в кожному греку бачив щось від дон кіхота, а в кожному римлянині - від санчо панси. дехто вважав дон кіхота великою людиною, яка перетворилася на божевільну через відсутність мрії. чи так це? можна погодитися, що герой не мав мрії, а лише бажання, так як мрія вимагає реалізації засобів, а їх йому якраз і не вистачало. він лише мав бажання виправити світ.шлях дон кіхота не назвеш реальним. зла стає все більше, а лицарів все потрібні людству дон кіхоти ? яка їхня роль ? напевно, вони завжди будуть потрібні. дон кіхот народився в жорстокий час, але був добрим і готовим всім стражденним; був непохитним у своїх бажаннях людям тоді, коли більшість з них не вірили в добро і глумилися над ближнім, беріг честь серед загальної атмосфери підлабузництва; був мужнім, коли багато людей трусами, був чистим душею, коли аристократія втратила совість; був скромним і делікатним серед грубощів; тримав слово, коли це ніхто не цінував; він присвятив життя високим прагненням тоді, коли інші задовольнялися особистими потребами. все це підтверджує, що не час створює людей, а люди прикрашають його, і що не завжди в «жорстокий вік» бувають «жорстокі серця».через пародію сервантес передав великі гуманістичні ідеали епохи відродження, а водночас неможливість їх здійснення в іспанії. фінал роману неочікуваний - дон кіхот відрікається від усього, що так хоробро захищав. ймовірно, сервантес, розуміючи недосконалість навколишнього світу, одночасно усвідомлював безперспективність шляху свого героя. тому й вирішив посміятися над життям, написавши роман-пародію, в глибині якої заховані вічні ідеали гуманізму. можливо, і збулося пророцтво сервантеса, що не залишиться такого народу, який не прочитає його роман рідною мовою. дійсно, зараз, після біблії, «дон кіхот» - книга, яка перекладена на найбільшу кількість мов світі.кожне століття знаходить у ній своє.цей лицар і зараз продовжує свій нелегкий шлях, тепер уже духовними дорогами людства. одні його вважають героєм, інші - божевільним. він став одним з «вічних образів», таких, які покинули межі конкретної історичної епохи, яка народила їх. у свідомості людства дон кіхот перестав бути бідним ідальго, що уявив себе лицарем. його образ засвідчив наявність безперервного конфлікту між шляхетністю намірів і неможливістю їх втілення. це «вічний образ», так як люди ніколи не перестануть шукати сенс життя і своє місце в ньому, а тому він ніколи не втратить свого значення.
char40
25.11.2022
Без животных жинь была бы скучна, и не полноценна. так как живоные бывают разные, одни нужды для еды, вторые для выполнениея какой то работы, например спахивать землю, перевозить людей и прочие гдрузы, ну а третии для любви. животные повлияли на развитие человечества, так как дикого скота было первым шагом на леснице эволюции.животные нужны всем у кого нет работы или нехочет работать . на деревне у всех есть животные коровы свиньи кролики и куры . человек не может обойтись без животных куры нужны они несут яйца свиньи свинят а корова даёт вкусный молоко . человек может жить с этими животными всю жизнь будет сыт да и денег будет много . ау когото нет животных и хочет хотябы папугая или хомяка нам всем нужны животные и мы ими гордимся .
я точно знаю что ответ под номером2