Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Човен проплив 18 км проти течії річки, витративши вдвічі менше часу, ніж на подолання 48 км за течією. Власна швидкість човна є сталою. Визначте власну швидкість човна (у км/год), якщо швидкість течії дорівнює 2, 5 км.
17,5 км/год - швидкість човна
Пошаговое объяснение:
Нехай швидкість течії = х км/год
V t S
за течією х+2,5 48 км
проти течії х-2,5 у 2 р.менша 18 к м
36х+90=48х-120
12х=210
х=17,5 км/год - швидкість човна