Відповідь:
Нехай 1 кг печива коштує х грн. Тоді 1 кг цукерок коштує (х + 11) грн.
Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:
2х+3(х + 11)= 128;
5х = 95;
х = 19.
Отже, 1 кг печива коштує 19 грн, а 1 кг цукерок — 19 грн +11 грн = 30 грн.
Відповідь. Вартість 1 г печива — 19 грн, а 1 кг цукерок — ЗО грн.
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 233 грн . Скільки коштує кілограм печива і скільки- кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 грн
Відповідь:
Нехай 1 кг печива коштує х грн. Тоді 1 кг цукерок коштує (х + 11) грн.
Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:
2х+3(х + 11)= 128;
5х = 95;
х = 19.
Отже, 1 кг печива коштує 19 грн, а 1 кг цукерок — 19 грн +11 грн = 30 грн.
Відповідь. Вартість 1 г печива — 19 грн, а 1 кг цукерок — ЗО грн.