Gennadievna bessonov
?>

За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 233 грн . Скільки коштує кілограм печива і скільки- кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 грн

Математика

Ответы

oskar-pn

Відповідь:

Нехай 1 кг печива коштує х грн. Тоді 1 кг цукерок коштує (х + 11) грн.

Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:

2х+3(х + 11)= 128;

5х = 95;

х = 19.

Отже, 1 кг печива коштує 19 грн, а 1 кг цукерок — 19 грн +11 грн = 30 грн.

Відповідь. Вартість 1 г печива — 19 грн, а 1 кг цукерок — ЗО грн.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 233 грн . Скільки коштує кілограм печива і скільки- кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 грн
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

ibird777
inikonovich
propercarwashes275
ranocchio6
Bi-1704
suhovaab
Getmantsev417
unalone5593
Михайлович Гуртовая929
Анатолий
MNA888
thecoffeeowl
annanas08
membuksdk
latoyan817