saltikovaPavlenko
?>

Нужно сочинение за этими критериями

Украинская литература

Ответы

mshelen732

я вважаю, що стрибання з даху або дерева це безглуздо, а не героїчно. ми були народжені не для того, щоб стрибати с ів або з дахів. зазвичай, так роблять дівчата, яких кинули хлопці. невдале кохання. ось чому багато хто закінчують життя самогубством. а вони подумали про рідних? про мати, батька? як вони потім будуть жити, знаючи, що їхня донька або син померли? не помруть від горя вони? треба думати, про рідних. тому, що вони найближчі для нас люди. ніхто нас так не розуміє як вони. стрибання з даху або з дерева це не героїчний вчинок. це самогубство. цим ми псуємо життя. 

Letajushaya362

Письменник називає його “кумедним хлопцем”. Вся “кумедність” його полягала в тому, що він, непривабливий, з “ріденькими, гостренькими” зубами, “нізащо не кусався”, коли його били і ніколи не плакав. Однак письменник розкриває нам, що за Костевою непривабливістю, відчайдушністю та дещо зверхньою поведінкою криється біль, прагнення привернути до себе увагу, комусь сподобатися, довести, що він все-таки людина, а не якась істота, про яку всі одностайно кажуть: “байстрюк”. Автор уважно виписує найдрібніші деталі в показі поведінки й зовнішності Кості: він схожий на “забитого боязкого собаку”, що вишкіряє зуби й гавкає або гарчить в обличчя кожному, хто насміхається з нього. Кость постає перед читачами як безправна, зацькована, несправедливо ображена й принижена усіма дитина.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/kumediya-z-kostem-analiz/

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Нужно сочинение за этими критериями
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

garikman-flesh486
ak74-81
viktoritut
vera-classic75
карпова581
egornostaeva
Popova838
evg-martenyuk
artemkolchanov24
evgeniy1988486
waspmoto6188
fafina12586
Валерия Воробьева396
baeva-larisa8165
maksteks