М*якість передається м*яким знаком, наприклад слово біль ( тут м*який знак пом*якшує л ). також пом*якшити приголосну можуть букви: я, ю, є, і, наприклад: дільниця (я пом*якшіло ц, і пом*якшило д)
dsnewline
16.08.2021
твір на тему " гармонія людини і природи, як велика духовна цінність " пропоную скласти так: гармонія людини і природи є великою духовною цінністю. людина є частиною природи, саме тому не повинна нівечити її. людство сьогодні створює хмарочоси, багато уваги приділяє новітнім технологіям. але часто забуває про те, що його годує - природу. саме вона дає нам їжу, корисні копалини, одяг. без природи ми ніщо. давайте пам'ятати про те, що ми є дітьми природи. йдучи до лісу, ми не маємо нівечити дерева, залишати сміття на землі або й зовсім викидати його у водойми. якщо ми не смітимо у себе вдома, то чому робимо це на природі? ми маємо виховувати у собі повагу до природи, вчитися відчувати її, що у майбутньому уникнути багатьох катастроф.
vainshakov
16.08.2021
Наталья ивановна! - , танечка! чем могу ? - я хочу сдать книжки, которые уже прочитала. они мне больше не понадобятся. - так, посмотрим, что тут у нас.. ага, иван тургенев, "отцы и дети" а вторая книга? - вот, возьмите. это книжка рассказов салтыкова-щедрина. нам их по школьной программе задавали читать. а "отцы и дети" я взяла сама. - и как, понравилось тебе? - мне приятно читать тургенева. такое чувство, будто слышишь голос писателя, и он сам тебе читает вслух. вот как хорошо написано. а второй автор мне не понравился. - таня, ты хочешь взять еще какую-то книжку? - да, чуть не забыла! у вас есть “занимательная биология для детей”? - есть, конечно. вот она. автор-составитель л. мохина. тебе этот автор нужен? - а мне автор неважен. мне главное, чтобы интересно рассказывали! я беру эту книжку. - хорошо, записываем. ты помнишь, что должна нам еще одну книжку? - да, помню, "занимательная ".но она мне пока нужна. мы проходим сейчас на уроках разные интересные темы, и они как раз есть в этой книжке. - хорошо, танечка! до свидания, приходи еще! - конечно, обязательно приду! до свидания, наталья ивановна!