beliaeva2
?>

Твир 4 клас краса осиннього лису помпгите

Украинская мова

Ответы

sales5947
Осіння пора! як заворожує вона своєю красою. але найбільш чаруючим і гарним постає перед нами осінній ліс.  чудово, неначе в казці! все навколо виблискує під яскравими промінчиками лагідного сонечка. вже не почуєш веселих пісень дзвінкоголосих пташок. з дерев повільно опадає останнє листя, наче пофарбоване чарівним пензлем у жовтогарячий колір. воно замріяно кружляє у повільному таночку, поки тихо долетить до землі. приємно йти доріжкою, коли під ногами лагідно шарудить різнобарвний килим осені. а вітерець, пустотливо граючись, розносить по всьому лісу приємні пахощі достиглих ягід. поважно хитають маленькі ялинки та високі сосни своїми вічнозеленими верхівками, ніби мирно розмовляючи між собою. тільки свіжий подих вітру інколи порушує цю розмову. аж ось у густих вітках блискавично промайнула і миттєво сховалась руденька білочка — весела сусідка всіх дерев і невпинна трудівниця. 
mariya

фонетика. орфоепія. орфографія

урок №57

тема. ненаголошені [е], [и], [о] в коренях слів. правопис. орфограма (практично).

мета:

□  навчальна:   систематизувати  й  узагальнити  знання  учнівпро  написання  ненаголошених  голосних  [е], [и], [о]  в  кореняхслів;   формувати  орфографічні й орфоепічні вимоги ненаголошених голосних [е], [и], [о] в коренях слів;

□  розвивальна:   розвивати  вміння  школярів  працюватиколективно  та  самостійно;   логічне  мислення,  творчу  уяву; мовленнєві  навички;

□  виховна:   виховувати  особливе  ставлення до природи, бажати примножувати її красу.

внутрішньопредметні зв’язки:   морфологія, синтаксис, лексикологія.

міжпредметні зв’язки:   мова, література, українознавство.

тип уроку: урок засвоєння нових знань.

хід уроку

i. організація класу

ii. мотивація пізнавальної діяльності.

повідомлення теми, мети і завдань уроку

iii. актуалізація опорних знань, умінь і навичок

гра «створіть нове слово»

►  змініть частину мови за наголосу:

іменник — прикметникіменник — дієсловопогані —цвіту —кленові —дзвони —

творче конструювання

►  складіть речення із парами слів.

дорога — дорога, припасти — припасти.

iv. вивчення нового матеріалу

робота з таблицею

►  як перевірити написання слів із ненаголошеними [еи], [ие], [0у].

№правилоприклади1змінити форму словаголуби — голуб, весло — весла, листи — лист2дібрати спільнокореневе словорозумний — розум, гречаний — гречка, зупинити — зупинка3літера е в сполученні-ере-, -еле-череда, зеленіти, береговий4літера  и  в сполученні-ри-, -ли-крижаний, кривавий, блищати5випадний  [е]травень (травня), човен (човна)
fitzhu

птахів треба любити і берегти не лише за те, що вони приносять користь людині, але й тому, що вони веселі, привабливі та одним своїм бадьорим виглядом та поведінкою прикрашають і оживляють сади і ліси. крім того багато хто з них прекрасно співають і приводять людину в хороше. радісний настрій. будемо ж берегти і захищати наших пернатих друзів і помічників! птахи - перші і самі надійні помічники людини у винищуванні шкідливих комах і їх личинок. якщо ми будемо берегти наших комахоїдних птахів - дятлів, шпаків, синиць, мухоловок, солов'їв, горіхвосток, ластівок, повзиків, а також хижих птахів, то у нас завжди буде величезна армія невтомних працівників, які не допустять ураження лісів, садів, полів і городів .

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Твир 4 клас краса осиннього лису помпгите
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

lbondareva
Vladimirovna Yevtodeva
dashakhmeleva6
euzdenova
tonyakuznetsova
Bni1504
olesya-kwas
mariavayda88734
yurogov61
iskypka
Dom540703174
Ivanova55878
Georgievich-Zamudinovna2003
Daulyatyanov1266
ЛАРИСА Насоновская231