modellisimo-a
?>

Іть написати листа до бабусі: наприклад: привіт бабуся мені мама з татом купили нове лі

Украинская мова

Ответы

ekasatkina
Здрастуй, бабусю! як ся маєш? як твоє здоров'я? у мене все як завжди. я вчуся, отримую хороші оцінки. особливо добре у мене виходить відповідати з , ії, біології та ійської мови. зараз я готуюся виступати за свій клас на конкурсі з біології. там треба буде розповідати про тварин та показувати картинки з їхнього життя. я сам шукаю інформацію для конкурсу в книжках і в інтернеті.як там твоя кішка маркіза? ти вже знаєш, що у нас вдома живе кошеня кузя. воно біленьке та пухнасте. на канікулах я його, щоб показати, якщо тато дозволить. кошеня якраз підросте до того часу. я сподіваюся, що вони з кішкою будуть гратися разом, адже маркіза дуже добра та ласкава.c лізою ми часто сваримося. вона стала ходити на танці та постійно хвалиться. говорить тільки про танці, більше їй нічого не цікаво. ось така в мене вредна сестра.я за тобою дуже скучив. папа обіцяв, що скоро ми з'їздимо до тебе в гості на свята. буду з нетерпінням чекати зустрічі. передавай привіт тітоньці каті, дядькові вові та маленькій наталці! до побачення! твій онук андрійко
morozmd

фільм - "сутінки"(2008)

режисер - кетрін хардвік

у ролях: кристен стюарт, роберт патінсон, біллі берк, тейлор лотнер та ін.

жанр - романтичний триллер.

зміст:

сімнадцятирічна дівчина белла свон переїжджає до свого батька у дощове містечко форкс. там у коледжі вона влюбляється в загадкового одногрупника едварда каллена та заводить з ним відносини. потім белла дізнається, що едвард - вампір. він неймовірно швидкий, безсмертний та світиться на сонці. він проживає у форксі разом із своєю сім єю, члени якої також належать до вампірів, які не на людей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lenacari

                                                                    герб україни                                                                                                              

      гербукраїни - золотий тризуб на синьому тлі.

      цей символ дуже давній. його використовували ще за часів київської русі. тризуб уособлює триєдність життя: землі, вогню, води, а також це поєднання батька, матері і сина.у гербі зашифроване слово "воля". малий тризуб можна побачити на монетах, документах, печатках, прапорі.

      вже більше тисячі років ми шануємо наш тризуб.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Іть написати листа до бабусі: наприклад: привіт бабуся мені мама з татом купили нове лі
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Kalmikova1666
juliapierrat
natasham-716
Lazar
ikosheleva215
pizzaverona
alenih13
profitgroup51
krasnova1977
TSKaraulova
Klyucharyova
far-yuliya128
Корягина
euzdenova