Yekaterina_Popova1413
?>

Твір-опис картини про природу(любої)

Украинская мова

Ответы

Dmitrychekov9
Мета: повторити з учнями функції пейзажу в літературних творах; скласти твір-опис природи за картиною; розвивати творчу уяву школярів засобами мистецтва, будити почуття краси навколишнього світу, радість спілкування з ним; виховувати любов до рідної землі, бережливе ставлення до природи. наочність: картини художників про природу, фото, поезії про природу. хід уроку і. організаційна частина. ii. робота з класом. 1. оголошення теми і мети уроку. 2. бесіда з учнями. а) сьогодні ми на уроці будемо говорити про мистецтво, про красу мистецтва, про витвір мистецтва, про вплив його на думки і почуття людей. - як ви гадаєте, хто причетний до мистецтва? (художники, письменники, композитори, скульптори і т.д.) митці покликані народом для того, щоб показати світові, насамперед, що життя прекрасне, що вже саме по собі воно є найбільшим і найвеличнішим з усіх мислимих благ. щоб довести вам це, я зачитаю висловлювання про красу: педагог, учитель в. сухомлинський у листі до сина висловив таку думку: "якщо дитину з дитинства виховують на красі, на хороших книгах, якщо у неї розвивається схильність до переживань, захоплення красою, то навряд чи вона стане людиною розбещеною, безсердечною". - а ми сьогодні поговоримо про те, як і за чого передає красу навколишнього світу художник. - подивіться уважно на репродукції цих картин, фото. що змальовано на них? (красу природи). - як називаються такі картини? художники? (пейзажами, пейзажистами). давайте пригадаємо, для чого в творах використовується пейзаж. пейзаж - . це вид чи зображення якоїсь місцевості. жанр живопису, в якому предметом зображення є природа. отже, пейзаж - це жанр живопису. 
anazarov80

Объяснение:

Наше життя складається з окремих моментів. Деякі з них прекрасні, а деякі можна відмітити, як найгірші з усіх. Так, на жаль, не все життя - казка, як би цього не хотілося. Але деякі дні здаються безтурботним, чудовими, сповненими щастя та яскравих емоцій. І саме про такий день я розповім у своєму творі.

Ранок був звичайним. Я випив чашку чаю та з'їв смачний сніданок, приготований моєю мамою. Пішов у школу, де зустрівся зі своїми однокласниками, поспілкувався з ними. Уже після четвертого уроку я відчував неабияку втому і мріяв, щоб школа закінчилася раніше. І знаєте, що? Так і сталось. Мені здається, це просто доля.

Перед п'ятим уроком до нас завітали якісь люди із Міністерства. Спочатку я не звернув жодної уваги на це, але потім мені стало цікаво що ж саме вони так довго обговорюють із нашим вчителем. Після 10 хвилин очікування наш класний керівник оголосив, що що ці люди за мене - саме мене - відвідати виставку для юних ботаніків безкоштовно.

Пізніше виявилося що вони дослідили мою сторінку у соціальній мережі та дізналися звідти, що я надзвичайно цікавлюся рослинами і проводжу різні експерименти з ними.

Таким чином, до кінця цього дня я пробув на цій виставці, досліджуючи різні експонати, розглядаючи малюнки, тощо. А у кінці до мене підійшла якась жінка та повідомила, що я отримав стипендію на безплатне навчання у спеціалізованій школі для юних біологів.

Починаючи із того дня, все моє життя перевернулося. Я вважаю, що це була найважливіша подія, що зі мною траплялась. Зараз я навчаюся у цій школі, і я неймовірно щасливий. Це справді був найчудесний день у моєму житті.

ivanlimeexpo

ответ: 1. б

            2. д

            3. в

            4. а

            5. б

Объяснение:

1. Подовження приголосних відбувається в усіх словах у рядку

А обличчя,суддя,осердя

Б залізяччя, сумління, піддашшя

В зізнання, обговорення, Поволжя

Г узбіччя, Придніпров'я, роздоріжжя

Д сміття, усамітнення, ненастя

2. Усі слова треба писати з префіксом с- у рядку

А стиснути, зцідити, схилити

Б скотити, зсушити, сховати

В сформувати, спалити, зчистити

Г скиснути, сховати,  зчесати

Д схитрувати, спопелити,  скуштувати

3. Від поданих іменників утворіть прикметники за до суфікса - ськ-. У всіх прикметниках треба писати суфікс -цьк- у рядку (1б.)

А Кременчуцький, баск ський

Б Чукотський, Кодацький

В Слуцький, Кагарликцький

Г ткацький, Нью-Йоркський

Д Сакський, козацький

4. Спрощення в групах приголосних позначається на письмі в усіх словах у рядку. Зробити фонетичний розбір одного слова (2б.)

А перехресний, кріпосний, совісний

Б зап'ястний, радісний, обласний

В проїзний,хвастливий,тижневий

Г щасливий, очисний, агентство

Д проїзний, компостний, учасник

очисний

Кількість букв: 7

Кількість звуків: 7

0- голосний , ненаголошений

ч- приголосний, глухий, твердий

и- голосний, ненаголошений

с- приголосний, глухий, твердий

н- приголосний, дзвінкий, твердий

и- голосний, наголошений

й- приголосний, дзвінкий, мякий

5. У всіх словах треба писати апостроф у рядку

А м'який,пів'ями,серйозний

Б перед'ювілейний, роз'ятрений, над'яр'я

В В'ячеслав,пів'юрби,дзвякнути

Г пом'якшений, комп'ютер, рутвяний

Д черв'як,духмяний,Астаф'єв

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Твір-опис картини про природу(любої)
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Артур1807
gymnazium
Stryapunina
Shcherbakov_Artur1781
dlydesertov1
namik120939
stsnab
natkuv7
krispel9
Винников724
zaotar2008
valya-7777
knyazev527
evada2
beliaevabeliaeva-olesya35