soclive7762
?>

Твір на тему: суспільство в якому я хочу жити. буду вдячний.твір приблизно 1-1.5 листка.спасіба.дуже вдячний(укр, мова)

Украинская мова

Ответы

katcoffe3
Мені років. я досить часто розмовляю   російською мовою, але я - патріот своєї неньки держави - україни. тепер наша велика родина переживає дуже важкий час, пов'язаний зі "сваркою" однієї із слов'янських народів - росією. я вважаю за потрібним підтримати тих, хто стоїть, бориться зараз і ризикує своїм життям за ради нашої безпеки. їх не зупиняє страх перед смертю. саме цих людей можна вважати героями нашої батьківщини. мені не потрібні сварки з тими, хто народився, проживає в росії. я просто хочу миру на землі. не хочу тих сліз, якими вже почали омиватися землі україни, сльози матерів. мені хочеться, щоб на вулицях були усміхнені обличчя, а діалоги між людьми не були пов'язані з таким злим, жахливим словом, як "війна". я хочу, щоб ми не задумувалися про завтрашній день. інколи так хочеться поїхати до знайомих у росію, але між нами повстала   політична  стіна . інколи так хочеться поїхати на море, але на дворі вмирають люди, і ти розумієш, що веселитися не час. я би хотів бачити суспільство, що впевнене у наступному дні, яке усім серцем радується будь-яким пустощам, не плаче, у якого душа не розривається, де вищи органи і політики справедливі, а люд щасливий!   я за мир! міша полончик, 13 років. ♔ відповідь? постав дякую і кращу відповідь! : ) ♔
likakedo4ka439

У чому полягає гідність людини?

Я часто задумуюсь над тим, у чому

полягає гідність людини. Загалом

гідність - це поняття, що дозволяє

характеризувати людину, як моральну

особистість. Всі ми повинні гідно жити,

працювати, спілкуватися. Досить часто

виникають ситуації, у яких треба бути

уважними, щоб не переступити межу та

не втратити гідність.

На мою думку, гідність ховається у

благородних вчинках та чистих думках.

Людина, яка не лукавить, не обманює,

не жадає зла іншим має сформовані

життєві цінності та може по праву

зватися гідною. Така особистість

завжди діятиме за законами совісті

та честі. Бути гідною людиною - це

дуже важливо. То ж поважаймо одне

одного, виховуймо благородство душі

та серця!

gilmore886173

Я вважаю, що людей, абсолютно позбавлених гідності, не існує. Якщо вони і є, наприклад, особливо небезпечні злочинці в тюрмах, то їх не можна вважати людьми. Скоріш, це звірі в людській подобі.

Гідність притаманна тому, що має певні моральні цінності, сформовану систему світогляду. Така людина є справжнім патріотом своєї держави, вірним сином чи дочкою, гарним батьком або матір’ю, братом чи сестрою у власній родині. Саме на таких людях тримається світ. Завдяки їм правда перемагає брехню, а добро перемагає зло.

Отже, у моєму розумінні, гідність людини полягає у морально-етичних принципах, затверджених суспільством. Мова йде про щирість, доброзичливість, співчуття та благородство. Треба з дитячих років дотримуватися еталонів правильної поведінки в суспільстві, а також виховувати в собі відповідальність — за свої слова, дії та вчинки.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Твір на тему: суспільство в якому я хочу жити. буду вдячний.твір приблизно 1-1.5 листка.спасіба.дуже вдячний(укр, мова)
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Гаврилаш
filimon131262
Kochinev7
федороа
bagrjashv41
Голубева1440
alvas12828646
whiskyandcola
AnastasiyaSkripin1283
gri-7410
batalerka391
Stefanidi_Semeikina1896
dfyurst708
nunabat457
Lomakina-Valerievna1779