Kochinev7
?>

71. 1. прочитай текст. дзвінок у двері. — славчику, я мушу йти на роботу. поводься чемно і чекай тата, — попросила мама. час а тато все не приходив. раптом пролунав дзвінок у двері. хлопчик слав-чик знає, що то не тато, бо він сам відчиняє двері. «що робити? відчиняти не треба щось таке зробити, щоб подумали, що я в домі не сам», — вирішив славчик. він тихенько відійшов від дверей, увімкнув гучніше телевізор і голосно крикнув: — тату, ти чуєш? дзвонять у двері! відчиняти? ні? ти сам? добре! — і тут же подумав, що варто було б зателефонувати до сусіда. так, на всяк випадок. 2. що зробив би ти у подібній ситуації? коротко запиши своє міркування.

Украинская мова

Ответы

Marina281
1,не підходив до дверей, зовсім. а зразу перезвонив татові і сусі. 2.подивився в домофон, якщо це не тато, то не відкрив би. сидів би тихенько, чекав тата. бо тато міг і загубити ключі, чи забути їх на роботі.
Рамиль211
Мова - це невід'ємна частина нашого життя. цей дар ми пізнаємо ще з перших хвилин нашого життя. людина без мови не являється людиною, про це свідчить відоме і актуальне прислів'я у наш час "людина без мови, як птах без крил". в буквальному сенсі без мови не існування нації. мова є засобом комунікації, адже саме вона є нам вирішувати важливі питання. багато раз забороняли і агітували заборон на нашу співучу, мелодійну, найкрасивішу українську мову, але вона вистояла всі перешкоди. сьогодні налічується дві мертві мови - латинська і бі отже бережімо цей скарб. p. s. складала на ходу, так що вибачай що не так)
egolopuzenko4253

як бiлочка зимує

для бiлочки нi морози, нi вiтер не страшнi. як закурить метелиця, негода - бiлка мерщiй у своє гнiздечко поспiшає. воно в неï, як у пташки, збудоване з гiлок та хмизy. всерединi м'якою пiдстилкою вистеляне. залiзе бiлочка в гнiздо, а щоб холодний вiтер не задував, пролазку пiдстилкою затулить. згорнеться клубочком, накриється хвостиком і спить.

як розпогодиться, бiлочка вилiзе з гнiзда, поскаче з дерева на дерево. ïжу собi здобуває. та головна пожива бiлки ще із осенi припасена в дуплах старих дерев. там у неï жолудi й горiхи є. на всю зиму запасiв вистачить.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

71. 1. прочитай текст. дзвінок у двері. — славчику, я мушу йти на роботу. поводься чемно і чекай тата, — попросила мама. час а тато все не приходив. раптом пролунав дзвінок у двері. хлопчик слав-чик знає, що то не тато, бо він сам відчиняє двері. «що робити? відчиняти не треба щось таке зробити, щоб подумали, що я в домі не сам», — вирішив славчик. він тихенько відійшов від дверей, увімкнув гучніше телевізор і голосно крикнув: — тату, ти чуєш? дзвонять у двері! відчиняти? ні? ти сам? добре! — і тут же подумав, що варто було б зателефонувати до сусіда. так, на всяк випадок. 2. що зробив би ти у подібній ситуації? коротко запиши своє міркування.
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Lomakina-Valerievna1779
ZharikovZalina
juliajd
kosstroy
infosmolenskay
Александр Сергей
valeron7hair7
Анатолий
aromastil88
hotnuts
Olifirenko119
adrinalin991
Tyukalova
ella440
GridnevaVNIGNI"