Коли Юрко повернувся додому, то його почалу мучити докори і він вирішив написати листа Тосі з вибачення. Для нього це було дуже складно, але все ж таки гарні наміри перемогли у ньому і лист було відправлено. У листі він запитував тосю про те як там дика качечка зі своїми каченятами і просив у дівчинки дуже щире вибачення за свої вчинки. Тося немогла не відповісти на цей лист. так вони листувалися весьнавчальний рік. А влітку Юрко приїхав знову до села і вони разом з Тосею кожного дня ходили годувати качку з уже здоровими каченятам
ЕлизаветаВладимирович
18.12.2021
К. в. Вікторе Олеговичу, Мар'яно Ігорівно, Олександре Сергійовичу.
Н.в. Віктор Олегович Р.в. Віктора Олеговича Д.в. Віктору Олеговичу З.в. Віктора Олеговича О.в. Віктором Олеговичем М.в. на Вікторові Олеговичеві
Н.в. Олександр Сергійович Р.в. Олександра Сергійовича Д.в. Олександру Сергійовичу З.в. Олександра Сергійовича О.в. Олександром Сергійовичем М.в. на Олександрові Сергійовичеві