postbox
?>

Укажіть рядок, у якому всі частки написано правильно: спитав-таки, аби-який, невесело, скажи ж;таки написав, аби з яким, скажи ж но, не читаючи;непідписавши, прочитав би, хай буде, скинь-но;тим-то, декотрий, таки-пішов, нехай співають.​

Украинская мова

Ответы

infooem

ответ:

объяснение: майбутнє … ніхто з нас не в змозі передбачити його. але як же хочеться хоча б на мить, на одну хвильку, зазирнути в нього, побачити це невідоме і таке непередбачуване -жадане, далеке, цікаве.у кожного з нас свій шлях, дорога, якою ми маємо пройти самі, долаючи перепони, переборюючи труднощі, немало зусиль. але дуже важливо йти по ній з добрим серцем, чистою душею, світлими мріями. я дуже часто, як і багато моїх ровесників, замислююсь над тим, яким же воно буде – моє майбутнє? і чим довше я про це думаю,тим більше розумію, що мій майбутній життєвий шлях тісно пов'язаний з долею моєї батьківщини, країни в якій я народилася, яка дала мені можливість отримувати знання, життєвий досвід, країни, де я буду жити і працювати далі. мабуть, не все досконало в нашому житті, є дуже багато проблем, які потрібно вирішувати, труднощів, які потрібно долати, але хочеться вірити, що щире бажання людей, які прагнуть кращого для нашої країни, вміння цих людей, досвід і працелюбність, нашій молодій країні розвиватися і бути такою, в якій хотілося б жити і працювати нам, теперішнім і майбутнім її мешканцям. я не знаю свого майбутнього, тільки мрію про нього, але впевнена, як би не будувала своє майбутнє, якою життєвою дорогою не йшла, завжди буду старатися бути корисною, щиро людям і робити так, щоб люди, які будуть іти поруч зі мною, були щасливі й усміхнені.я дуже хочу бути щасливою у своїй країні, а якщо цього прагну не я одна, а сотні, тисячі, мільйони дітей, то впевнена: майбутнє у нас є, і воно буде прекрасне!

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Укажіть рядок, у якому всі частки написано правильно: спитав-таки, аби-який, невесело, скажи ж;таки написав, аби з яким, скажи ж но, не читаючи;непідписавши, прочитав би, хай буде, скинь-но;тим-то, декотрий, таки-пішов, нехай співають.​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

e3913269
mdsazonovatv1173
Татьяна1252
zuzazuza61
Itina321t
федороа
лукашова940
Zakharov Lilit
vasilevam
alenchik19938823
layna1241383
fakelel
zabrodin
maximovpavel9114
yusovd291