kim-1971
?>

Повний синтаксичний розбір і схемаТихо пливло павутиння, і тоненька хмаринка лежала над яром ​

Украинская мова

Ответы

Pavlovna897

Объяснение:

Обов'язки - це дуже відповідальна справа. Якщо у тебе є обов'язки - це значить, що тобі довірили якусь важливу справу, яку ти обов'язково маєш виконати.

Наприклад, у мене мої домашні обов'язки - це мити посуд, до мамі з бабусею готувати їжу, витирати пил і багато інших. А ще в мене є шкільні обов'язки. До них входить: гарно вчитися , не відволікатися на уроках, уважно слухати вчителя і не бігати на перерві.

Я вважаю, що мати обов'язки це дуже добре, бо це значить, що тобі довіряють і можуть на тебе покластися.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Повний синтаксичний розбір і схемаТихо пливло павутиння, і тоненька хмаринка лежала над яром ​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Бирюков Карпова1379
СмыковаДарья1969
Chopper-hinter25
sakalrip
Rufilya-Belov
manu95957
angelinaugan119
Larya
krimenu5033
eisakov86
Дмитриевич_Скрябин931
Розбір слова "тому що" як частини мови
Геннадьевна
dream2366
Dr-motoshop
Kalmikova1666