Не можу слухати меланхолійної музики. А вже найменше такої, що приваблює зразу душу ясними, до танцю визиваючими граціозними звуками, а відтак, зрікаючися їх незамітно, ллється лиш одною широкою струєю смутку! Я розпадаюся тоді в чуття і не можу опертися настроєві сумному, мов креповий флер, якого позбутися мені не так легко. Зате, як пронесеться музика блиску, я подвійно живу. Обнімала би тоді цілий світ, заявляючи далеко-широко, що музика грає! І класичну музику люблю. Навчила мене її розуміти й відгадувати по "мотивах", одна з моїх товаришок, якої душа немов складалася з тонів і була сама олицетворена музика. Вона вічно шукала гармонії. В людях, в їх відчуванні, в їх відносинах до себе і до природи...
не забудь подякувати.
Vitalevich1799
17.11.2020
Слова народу - це право кожної людини вільно висловлювати власні думки та погляди. багато сильних та розумних сміливців віддали своє життя для того, щоб у нас була можливість вільно висловлювати свої думки. завдяки словам ми можемо мати свій погляд на будь-які речі. і якщо нас цікавить якесь питання, ми зможемо почути різноманітні погляди і думки інших людей. людина повинна мати право думати и говорити те, що думає. будь-яка думка, навіть якщо вона помилкова, має право на існування. всі ми різні, маємо різні погляди та смаки. і ми повинні поважати думки інших людей, навіть якщо ми з ними не згодні. слово народу – у слові, це великий скарб, який є нам приймати наші власні рішення, говорити и писати те, що ми думаємо. проте варто також пам’ятати і про те, що відповідальність за наші рішення також лежить на нас
ответ: а какой класс?
объяснение: