Якщо час, витрачений велосипедистом х год, то час мотоцикліста (х - 6) год.
Швидкість велосипедиста з формули S-Vt буде доpiанювати (180:х), а мотоцикліста (180 / (х - 6)) або (180 /х + 40).
Розв'язуємо утворене рівняння: 180 : (x - 6) = 180 :x+ 40,
180*x = 180*(x - 6) + 40*x*(x - 6),
180x - 180x + 1060 - 40x^2 + 240x = 0 -40x^2 + 240x + 1060 = 0 x^2 - 6x - 26,5 = 0
Д = 6^2 - 4*1*(-26,5) = 36 + 106 = 142
x1 = (6 + 12) / 2 = 9, x2 = (6 - 12) / 2 = - 3
Швидкість велосипед. (180:х)=180:9=20км/год
Швидкість мотоцикл. (180:x+40)=20+40=60км/год
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос: