Давление p равно отношению силы f к площади поверхности s на которую действует эта сила. p=f/s. сила равна произведению массы на ускорение, f=m*g => 2000 = (8*10)/s => s=80/2000=0.04 m^2
o-kate17
15.08.2020
Учотиривалентний напівпровідник (наприклад, в кремній) невелику кількість атомів тривалентного елемента (наприклад, індію). кожен атом домішки встановлює ковалентний зв'язок з трьома сусідніми атомами кремнію. для установки зв'язку з четвертим атомом кремнію у атома індію немає валентного електрона, тому він захоплює валентний електрон з ковалентного зв'язку між сусідніми атомами кремнію і стає негативно зарядженим іоном, внаслідок чого утворюється дірка. домішки, які у цьому випадку, називаються акцепторними. цей вид напівпровідників, крім домішкової основи, характеризується діркової природою провідності.
com4047797
15.08.2020
Начнем с самого простого, веса вытесненной воды: камень весил в воздухе 50н , а в воде 20н, значит разница 50н-20н=30н, значит сила архимеда на камень со стороны выды равна 30н и вес вытесненной части воды равен 30н. найдем объем: сила архимеда = плотность жидкости (для воды 1000 кг/m^3) * ускорение свободного падения (10н/кг) * обьем погруженной части тела ( в нашем случае весь камень) f=p*g*v. значит объем = 30/(1000*10)=0,003m^3 плотность камня: плотность = масса/объем p=m/v масса= вес/ускорение свободного падения m=p/g m=50/10=5кг p=5/0,003=1667кг/m^3 ответ: вес вытесненной воды 30н объем камня 0,003м^3 его плотность : 1667кг/m^3