stusha78938
?>

Ток в проводнике сопротивлением r=15ом равномерно возрастает от iо=0 до некоторого максимального значения в течение времени τ=5 с. за это время в проводнике выделилась в виде тепла энергия q=10 кдж. найти среднее значение силы тока в проводнике за этот промежуток времени.

Физика

Ответы

Vladimirovna-Ignatenko1890
Q=i^2rt я думаю по этой формуле
Mexx9050

1. Сила взаємодії між двома кульками дорівнює 2.935 * 10^9 Н.
2. 15.625 * 10^10 електронів

Объяснение:

Сила взаємодії між двома кульками буде дорівнювати сумі зарядів на кожній кульці і зворотна до радіусу відстані між ними доведена до квадрату.

Сила взаємодії між двома кульками може бути обчислена за до формули Кулона: F = k * |q1 * q2| / r^2, де F - сила взаємодії, k - константа Кулона (8.98755179 * 10^9 Н * м^2 / Кл), q1 та q2 - заряди кульок, r - відстань між ними.

В даному випадку q1 = -25 нКл, q2 = -39 нКл, r = 0.4 м. Тому сила взаємодії буде:

F = k * |-25 * -39| / (0.4)^2 = 8.98755179 * 10^9 N * m^2 / C^2 * (975) / 0.16 = 2.935 * 10^9 N

Сила взаємодії між двома кульками дорівнює 2.935 * 10^9 Н.

Кількість електронів на кожній кульці буде рівна заданому заряду у наноамперах (-25nC та -39nC) разделить на элементарный заряд электрона (1.6x10^-19 C)

-25nC = -25 * 10^-9 C

-39nC = -39 * 10^-9 C

Кількість електронів на кожній кульці = -25 * 10^-9 C / 1.6 * 10^-19 C = 15.625 * 10^10 електронів

sodrugestvo48

1. Подрібнені на частинки розміром у кілька мікрометрів метали, заповнюючи всю посудину водою, не повністю осідають на дно через ефект броунівського руху. Броунівський рух - це безладний рух частинок у рідині або газі, спричинений зіткненнями з іншими частинками. Чим менша частинка, тим сильніший ефект броунівського руху. Цей випадковий рух ускладнює осідання частинок на дно, змушуючи їх залишатися в рідині в підвішеному стані.

2. Інтенсивність броунівського руху в краплях води і нафти можна зменшити, збільшивши розмір крапель. Чим більша крапля, тим менший ефект броунівського руху. Крім того, додавання поверхнево-активних речовин, які є молекулами, що зменшують поверхневий натяг рідини, також може зменшити інтенсивність броунівського руху, дозволяючи краплям об'єднуватися і ставати більшими. В'язкість рідини також може бути збільшена, що ускладнює рух частинок і зменшує інтенсивність броунівського руху.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Ток в проводнике сопротивлением r=15ом равномерно возрастает от iо=0 до некоторого максимального значения в течение времени τ=5 с. за это время в проводнике выделилась в виде тепла энергия q=10 кдж. найти среднее значение силы тока в проводнике за этот промежуток времени.
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Khlustikova_Borisovna
Polina780
egorsalnikov1997139
annanudehead1426
ragimovelshad
vbg238
shyroshka836103
Тимур Андраниковна634
Garifovich Greshilova791
artem032100
ryadovboxing
tatakypzova
autofilters27
svetlanam81
Маринова