nsh25044
?>

Жарық жақсы түсуі үшін фотосуретші қуаты 500вт электр шамын 1 мин бойы іске қосты. осы кезде қанша электр энергиясы шығын болды?

Физика

Ответы

Бондарев-Исаханян
1минутты секунтқа айналдыр,1мин=60 сек.осы алпыс секундтты көбейт   бес жүз вольтқа.60×500=30000  вт болады
Tatyana1426

r=0.005 ом=5*10^-3 ом         q=i^2rt

t=5 c                                      

q=25 кдж=25*10^3 дж           i==

i                                            

                                                ==2.5*10^3=2500 a

Varezka86179

1)t=10 мин=600c                             q=uit

q=36 кдж=36*10^3дж                     u==

i=0.5 a                                           ==

u                                                     =0.12*10^3=120в

 

 

2)r=48 ом                                     p=ui

i=5 a                                             u=ri=48*5=240b

p                                                    p=240*5=1200вт

 

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Жарық жақсы түсуі үшін фотосуретші қуаты 500вт электр шамын 1 мин бойы іске қосты. осы кезде қанша электр энергиясы шығын болды?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

ismailovi670771
dashasnegirva
sergeevich
Lolira64
olgavlad199
ZharikovZalina
alekseev13602
iraimironova
optikaleks7
egamedicalbuh
kashihina
VladimirovnaKashintsev1151
potapin
isaev
randat887040
▲