ДАНОλm = 300 нм = 300*10^-9 м = 3*10^-7 м
Авих -?РІШЕННЯ
основна формула - по Ейнштейна для фотоефекту
hv = Авих + Ек (1)
h=6.626*10^-34 Дж/с - постійна Планка
v -частота падаючого фотона
v=c/ λm
c=3*10^8 м/с - швидкість світла
При фотоефекті частина падаючого електромагнітного випромінювання від поверхні металу
відображається, а частина проникає всередину поверхневого шару металу і там поглинається.
Найбільша довжина хвилі - це вказівка на те, що фотон світла виб'є електрон
з поверхні цинку (зробить роботу виходу), але у електрона не буде
більше енергії , щоб рухатися далі Ек =0, тобто потрібна більш потужна хвиля.
перепишемо формулу (1) з урахуванням пояснень
hc/ λm = Авих + 0
Авих = hc/ λm =6.626*10^-34 *3*10^8 / 3*10^-7 = 6.626*10^-19 Дж = 4.14 ев
ВІДПОВІДЬ 6.626*10^-19 Дж = 4.14 ев
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
U =220 В
mв = 1 кг
t0 = 20 C
t1 = 100 C
mк = 0,3 кг
cа(алюминия) = 920 Дж/кг*С
св(воды)= 4200 Дж/кг*С
t = 110 с
R-?
Решение
Q = A
Q = c*mв*(t1-t0)+ca*mк*(t1-t0)
A = P*t
P = U^2/R
c*mв*(t1-t0)+ca*mк*(t1-t0) = U^2*t / R
R= U^2 * t / (c*mв*(t1-t0)+ca*mк*(t1-t0))
R = (220^2*110) / (4200 * 1 * (100-20) + 920 * 0,3 (100-20))
R = 5324000 / 358080 = 14,9 Ом