ковзаняр масою 70 кг перебуваючи на льоду вдаряє шайбу масою 300 г їй швидкості 10м/с у горизонтальному напрямку .на яку відстань відкотиться ковзаняр якщо коефіцієнт тертя ковзанів об лід 0.02? m*0+m*0=mu+mu1u=-m*u1/ma=g*мюs=u^2/(2a) = ( -m*u1/m)^2/(2*g*мю) = (0,3*10/70)^2/(2*10*0,02) = 0,004592 м ~ 5 мм 2) протягом 7 годин роботи підйомний кран піднімає на висоту 10 м 3000 т будівельних матеріалів яка потужність двигуна крана якщо його коефіцієнт корисної дії 60%? p*t*кпд/100%=а=f*h=mghp=m*g*h/(t*кпд/100%)= 3000000*10*10/(7*3600*60/100) вт = 19841,27 вт ~ 20 квт 3) куля масою 10 г що летить зі швидкістю 800 м/с пробиває дошку товщиною 8 см .після цього її швидкість зменшується до 400 м/с .визначте середню силу опору з якою дошка діє на кулю. m(v1^2-v0^2)/2=f*s f=m(v1^2-v0^2)/(2*s)=0,01*(800^2-400^2)/(2*0,08) н = 30000 н = 30 кн
av4738046
09.10.2020
Из закона джоуля-ленца q=(t*u^2)/r (частный случай этого закона) найдем сопротивление проводника r=(t*u^2)/q r=3600*14400/1000000=51,84 ом теперь по формуле сопротивление проводника r=ρ*l/s выразим длину l=r*s/ρ ρ=1,05*10^(-6) ом*м удельное сопротивление нихрома из формулы площадь круга s=(π*d^2)/4, сл-но, s=(3,14*0,25*10^(-6))/4=0,19625*10^(-6) м^2 площадь поперечного сечения нихрома подставим значения l=(51,84*0,19625*10^(-6))/1,05*10^(-6)=9,689 м ответ l=9,689 м
p2/p1=v1/v2
x+60000/x=8/5
8x=5x+300000
3x=300000
x=100000
p1=100кпа