morozov1605
?>

Воднородное электрическое поле напряженностью 1 кв/м влетает вдоль силовой линии электрон со скоростью 106 м/с. найти расстояние, пройденное электроном до точки, в которой его скорость будет равна половине начальной

Физика

Ответы

Olegovich Nikolaevna
F=qvB
-F=ma
a= \frac{ v_{2} ^{2} -v_{1} ^{2} }{2*l}
v2=v1/2
q=e=1.6*10(^-19)Cl
e(v1+v2)B/2=m*3v1(^2)/8*l
eB=mv1/2l
l=mv1/eB=
Alyona744

площа дорівнює 8 квадратних сантиметра

Объяснение:

Все дуже  просто

і в першому і в другому випадку нам потрібно знайти обєм

Тільки в першому випадку обєм будемо шукати  через геометричні параметри

тобто V = висота * ширина * толщину (або) = площа * товщина

Товщина в нас є за умовою задачі, а обєм ми знайдемо вже за фізичними характеристиками і підставимо в нашу першу формулу

Значить за фізичними обєм будемо шукати так

густина речовини (ρ - ро), це відношення маси до обєму

ρ  = m / V

- звідки обєм

V = m / ρ

густину золота беремо з довідника — 19.3 г/см^3 (грам на см в кубі)

тоді

V = 0,1544 г / 19.3 г/см^3 = 0,008 см^3

повертаэмося до першої формули

V =  площа * товщина , тобто

0,008 см^3 =  площа *  10 мкм

переводимо  мкм в сантиметри

1 микрон [мк] = 0,0001 сантиметр [см]

0,008 см^3 =  площа *  10 *0,0001 сантиметр

звідки

площа = 0,008 см^3 / 0,001 см (перенесли кому вправо - бо множимо на 10)

площа = 8 см^2

skzzkt

Здатність тіл накопичувати електричний заряд називається електроємністю.

Виконані досліди показали, що в кожного провідника потенціал змінюється пропорційно

заряду, а відношення заряду до потенціалу q/φ для данного провідника — величина

постійна, яка залежить від його розмірів і форм і називається електроємністю провідника.

Електроємність відокремленого провідника С ― це фізична величина, яка дорівнює

відношенню електричного заряду провідника до його потенціалу:

С =

.

Одиницею вимірювання електроємності в СІ є фарад (Ф). Одиниця названа на честь

М. Фарадея.

1 Ф — ємність провідника, у якого зміна заряду на 1 Кл спричиняє зміну потенціалу

на 1 В.

1 Ф = 1 Кл

1 В

1 Ф — дуже велика одиниця ємності. Наприклад, електроємність Землі, радіус якої

6400 км, становить усього 700 мкФ.

Тому на практиці використовуються одиниці електроємності, кратні фараду:

1 пікофарад = 1 пФ = 10-12 Ф

1 нанофарад = 1 нФ = 10-9 Ф

1 мікрофарад = 1 мкФ = 10-6 Ф

Объяснение:

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Воднородное электрическое поле напряженностью 1 кв/м влетает вдоль силовой линии электрон со скоростью 106 м/с. найти расстояние, пройденное электроном до точки, в которой его скорость будет равна половине начальной
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Chuhnin195107364
sindika
Marianna45
pashyanaram
Burov1446
aromastil88
mg4954531175
palchiknr
cristiansirbu9974
manu95957
sav4ukoxana7149
ooost-2022
valueva260860
Эрендженова
gr1schinanata