dmitzu8594
?>

Под действием постоянной силы за первую секунду тело путь равный 0, 5 м. какова будет действующая сила, если масса тела равна 25 кг?

Физика

Ответы

ИП-Сысоев1628

S=(at^2)/2

Отсюда

a=(2S)/t^2

F=am

Заменим: а

И получим

F=(2Sm)/t^2

F=(2*0,5*25)/1^2

F=25H

Климова1317

До комбінованого рухомого складу електричного транспорту належать тролейбуси, додатково оснащені системами автономного ходу на акумуляторах (контактні електробуси), суперконденсаторах, двигунах внутрішнього згоряння або паливних елементах. Тролейбус, який має на борту два тягових двигуна – електричний та внутрішнього згорання – отримують живлення окремо, і мають незалежний привід на ведучі колеса, називається дуобус. Якщо ж тяговим є тільки електродвигун, а тепловий двигун (внутрішнього або зовнішнього згоряння) живить його через тяговий електрогенератор та не має прямого приводу на ведучі колеса, то такий вид називається теплоелектробус.

ok-49566

а) 0,000093 м

б) 0,0048 м

в) 0,00057 м

г) 0,0000077 м

д) 0,31 м

е) 3243,6 сек

ж) 28080 сек

з) 84672 сек

и) 14 м/с

к) 0,18 м/с

л) 2,2 м/с

м) 0,0038 м/с

н) 0,0013 сек

о) 0,032 м/с

п) 752000 м/с

Объяснение:

а) 0,093 мм = 0,000093 м

б) 0,48 см = 0,0048 м

в) 573,08 мкм = 0,00057 м

г) 0,0077 мм = 0,0000077 м

д) 0,0031 гм = 0,31 м

е) 54,06 мин = 3243,6 сек

ж) 7,8 ч = 28080 сек

з) 0,98 сут = 84672 сек

и) 50,4 км/ч = 14 м/с

к) 0,648 км/ч = 0,18 м/с

л) 7,92 км/ч = 2,2 м/с

м) 0,38 см/с = 0,0038 м/с

н) 1,25 мс = 0,0013 сек

о) 32 мм/с = 0,032 м/с

п) 752 км/с = 752000 м/с

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Под действием постоянной силы за первую секунду тело путь равный 0, 5 м. какова будет действующая сила, если масса тела равна 25 кг?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

kulinarprotv
Мусаев Игоревич371
Kondratev Ruzavina22
YaroslavSerganYS5
sokolowskayaa
dmitrymakarov003
MIKhAILOVNAAnton
matterfixed343
sales
elmiro4ka868617
Liliya-buc
rashad8985
natakrechko
gunel1988alieva
kirill76536