АндреевичОльга641
?>

Тіло масою 7 кг рухається відповідно до рівняння х = 3t + 4t . Визначте, якого імпульсу набуло тіло через 5 секунд після початку руху​

Физика

Ответы

Светлана-Тигран

Eк = 200 Дж

Eп = 400 Дж

Объяснение:

Дано:

m = 4 кг (масса тела)

s = 5 м (расстояние от поверхности земли)

h = 1000 см = 10 м (высота)

Eк - ? (кинетическая энергия тела)

Eп - ? (потенциальная энергия тела)

Находим Eк и Eп через формулы:

Eк=mv^2/2  (формула для нахождения кинетической энергии тела)

Для того чтобы найти кинетическую энергию тела нам надо определить значение скорости тела через формулу:

v = √(2×a×s) (формула для нахождения скорости тела; а = 9,8 м/с²)

Eк=m×(√(2×a×s))^2/2

Eк=4 кг × (√(2×9,8 м/с²×5 м))^2/2 = 4 ×100/2= 200 Дж

Eп = m × g × h (формула для нахождения потенциальной энергии тела)

Eп = 4 кг × 9,8 м/с² × 10 м = 400 Дж

lechocolat

у Києві запустили маятника ґ фуко

Винахід французького фізика Жана Бернара Леона Фуко відображає добове обертання землі навколо осі. Бронзова куля вагою 43 кілограми підвішена до стелі на мотузці завдовжки 22 метри. Це – найбільший маятник Фуко на пострадянському просторі і один із найбільших у Європі.

Модель Землі поділена на 4 пори року і 12 місяців та водночас символізує зодіакальне коло. Над українським символом вічного руху науковці та інженери працювали понад два місяці. Та невдозі маятник хочуть ще доопрацювати.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Тіло масою 7 кг рухається відповідно до рівняння х = 3t + 4t . Визначте, якого імпульсу набуло тіло через 5 секунд після початку руху​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

lokos201272
Arsen0708
juliapierrat
horizma609
German
ivanlimeexpo
kettikis
nzaripova313
KovalenkoIL
Kubataeva Nikolaevich1389
YuRII1236
moskvabelarus
Taurus59707
yliana
mekap22044