1)На представленных схемах электрические лампы с сопротивлениями R1 = 160 Ом и R2 = 240 Ом включены в сеть разными . Во сколько раз отличаются мощности первой лампочки в первом и во втором случаях?(фото прикрепил)
2)общее сопротивление R
общее сопротивление RR=R1+((R2×R3)/(R2+R3)) = 7 Ом
общее сопротивление RR=R1+((R2×R3)/(R2+R3)) = 7 Омесли внутр. сопр. пренебреч то
общее сопротивление RR=R1+((R2×R3)/(R2+R3)) = 7 Омесли внутр. сопр. пренебреч то E=IR следовательно I=E/R=2,1/7=0,3 А
общее сопротивление RR=R1+((R2×R3)/(R2+R3)) = 7 Омесли внутр. сопр. пренебреч то E=IR следовательно I=E/R=2,1/7=0,3 Аответ: I=0,3 A.
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Ауамен салыстырғанда ұшақ v = 800 км /сас жылдамдықпен ұшады. Жел батыстан шығысқа қарай и, = 15 км / сас жылдамдықпен соғады. Жермен салыстырғанда ұшақ қандай жылдамдықпен қозғалады? Ұшақ 1) оңтүстікке қарай, 2) солтүстікке қарай, 3) батысқа қарай, 4) шығысқа қарай ауысу үшін меридианға бағытты қандай бұрышқа ұстап отыру керек?
Берілгені:
U=15м/с
V0=800-
=222,22м/с
a=?v=?
V=v0+u
V=түбір асты v0 квадраты -uквадрат
=тубир асты 222.22(2)- 15(2)=221,72 м/с=798км/ч