?>
1)Діаметр витків соленоїда в η = 4 рази більший довжини його осі. Густота намотки витків = 200 см–1. Витками соленоїда протікає струм = 0, 1 А. Визначити індукцію магнітного поля: а) посередині осі соленоїда; б) по центру однієї із його основ.
Ответы