nastikak8
?>

с решением, запутался в формулах

Физика

Ответы

dmtr77

0,84 кВт другий чайник

Объяснение:

Процес нагріву води в чайниках можна допустити як виконану роботу першим і другим чайниками. Робота у нас виконана , чайники оба нагріли воду , але перший за 6 хв , другий за 10 хв. Перший скоріше , бо його потужність є більшою , ніж другого(це ми допускаємо як фізичне явище), хто сильніший , той і прудкіший.    Знаючи потужність 1 чайника, знайдемо його роботу, А1=Р*т=1,4 кВт*6=8,4кВт*год  , А1=А2   , А2=х*10=8,4  х=8,4/10=0,84кВт     Відповідь: другий чайник має потужність 0,84 кВт

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

с решением, запутался в формулах
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Aleksandrovna-Marina
Alsergus7811
Lesya
Карева Даниил1537
Bondarev_Ayupova795
katushak29
marinakovyakhova
Dmitrievna Lvovich
aci2003
Olgax732
shoko91
Павловна1750
papanovar
asnika1989
Elenabolt77
▲