Volkov
?>

На поверхні без тертя один на одному лежать два блоки з масами м1=2 кг і м2= 5 кг. Коефіцієнт тертя між блоками 0, 4. Визначте максимальну величину сили , прикладеної до верхнього блоку, при якій обидва блоки рухатимуть разом без проковзування.

Физика

Ответы

ОвчинниковаТатьяна

Объяснение:

Низнайт:>

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

На поверхні без тертя один на одному лежать два блоки з масами м1=2 кг і м2= 5 кг. Коефіцієнт тертя між блоками 0, 4. Визначте максимальну величину сили , прикладеної до верхнього блоку, при якій обидва блоки рухатимуть разом без проковзування.
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

mali2681208
nevori
guzelda19904850
viktort889841
Yulechkaakulova1993
klodialeit36
zubritskiy550
amarantmetall
elivanova
borisova-valeriya
ridyana504
Мария
salesrawtogo
mustaevdmitry397
shtankosoyuz1629