sergeychelyshev197618
?>

Два резистори 5кілоОм та 20кілоОм , з'єднанні паралельно, сила струму в колі першого резистора 50міліАмпер .Визначити силу струму в полі другого резистора , силу струму до розгалуження та напругу в колі..Дано і розв'язок!

Физика

Ответы

elvini857

Объяснение:

R1=5*10^3 Ом    R2=20*10^3 Ом    I1=50*10^-3 A   I2=?   I=?   U=?

===

U=U1=U2=I1*R1=50*10^-3*5*10^3=250 B

I2=U2/R2=250/(20*10^3)=12.5*10^-3 A (12.5 мА)

I=I1+I2=(50+12.5)*10^-3=62.5*10^-3 A     (62,5 мА)

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Два резистори 5кілоОм та 20кілоОм , з'єднанні паралельно, сила струму в колі першого резистора 50міліАмпер .Визначити силу струму в полі другого резистора , силу струму до розгалуження та напругу в колі..Дано і розв'язок!
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

ПетровичЖивотовская1245
Дано N =2 кВт h=20 м t=2 хв знайти V​
turovvlad
dilanarthur27
РубенШафетдинов
ganzashop
Baidina
Анна Елена
rukodelnizza1
barg562
saidsaleh881
juli19657
machkura
svetkaiv
asskokov
krasilnikov74
▲