Визначте порядок максимуму інтерференційної картини, що її даè дифракційна гратка періодом 0, 02 мм, якщо кут заломлення — 0, 06, а довжина хвилі — 60 мкм.
Удельное сопротивление никелина ƥ = 0,40 Ом·мм²/м. по закону Ома I = U: R R= ƥ * ( L : S) R = 0,40 Ом·мм²/м.* ( 15 м : 1 мм2 ) = 6 Ом I = U: R = 18 В : 6 Ом = 3 А