chechina6646
?>

ите По поверхні столу тягнуть з постійною швидкістю брусок. При цьому прикладають силу 4 Н. Яку швидкість має брусок, якщо за 12 секунд здійснено роботу 4, 8 Дж?​

Физика

Ответы

ribanina

0.1 м/с

Объяснение:

Швидкість тіла яке рухаєттся рівномірно:

                                                   V=S/t;

Так як робота при незмінній швидкості:

                                                   A=F*S;

Звідки:

                                             S=A/F=4.8/4=1.2 метри

Підставляємо в першу формулу:

                                              V=1.2/12=0.1 м/с

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

ите По поверхні столу тягнуть з постійною швидкістю брусок. При цьому прикладають силу 4 Н. Яку швидкість має брусок, якщо за 12 секунд здійснено роботу 4, 8 Дж?​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Джамал1009
mvolkov8
Igor1406
MN-Natusik80
Андреевна-Арзуманян1109
Елена
af-rc7893
ilonchick679
magichands68
tigran87-87
arch5050
АльбертовичБерезин58
metegina4
marani2
jakushkinn